Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» Львів


Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня», Львів


Про нас • +38 (032) 294 80 65, +38 (067) 414 23 44
 • Львів, вул. Клепарівська, 18

Останнє оновлення інформації: 30 травня 2021 р.

Музей пивоваріння у Львові — торкніться до традицій славетного пива!

Львіварня — це більше ніж музей, адже це місце поєднує в собі інтерактивні експонати та історичні довідки про пивоваріння ще з часів стародавнього Єгипту, арт-простір, де можна проводити різноманітні івенти: виставки, fashion-шоу, конференції, невеликі концерти тощо. Це сучасний музейний комплекс, аналогів якому в Україні немає.

Львіварня — це візитівка Львова — місце, де завжди панує хороший настрій та натхнення, де гостинно зустрічають та щедро накривають на стіл. Пиво чи не найстарший напій у світі, адже першим згадкам про нього вже 6000 років. У Львові ж воно офіційно з’явилося у 1715-му, коли граф Станіслав Потоцький надав монахам-єзуїтам право побудувати в передмісті Львова пивоварню. Відтоді варять тут пиво «своє і добре» Львівське.

Культура смакування пива має свої особливості. До прикладу, Ви знали, що бокали для кожного сорту пива мають бути різні, а оптимальна температура для смакування напоєм, залежно від сорту коливається в межах від +4ºС до +13ºС? Якщо ні, то екскурсія в музей пивоваріння відкриє Вам багато цікавого!

Музейна частина комплексу розповість Вам про історію пивоваріння, самого музею, тут Ви зможете придбати сувеніри на пам’ять про візит до Львова, а також взяти участь у захоплюючій екскурсії та продегустувати справжнє свіже пиво.

Завжди раді бачити Ваші усмішки!
Запрошуємо у Львіварню!


Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» — більше ніж музей!


Конференц-сервіс

Конференц-сервіс

 • «Львіварня» пропонує три комфортні зали площею 600 м2. Світлі, комфортабельні та технічно оснащені приміщення залишать приємні враження у ваших гостей. Для їхнього затишку зали облаштовано м’якими пуфами, кулерами з водою і швидкісним Wi-Fi. Після напруженої роботи є можливість відпочити у дегустаційній залі та закріпити нові ділові знайомства у невимушеній атмосфері.
 • найнижча ціна 800 UAH
 • найвища ціна 3500 UAH

Конференц-зали

Організація відпочинку

Екскурсія

 • Графік екскурсій Львіварні:
  10:30 – 12:00
  12:00 – 13:30
  14:00 – 15:30
  15:30 – 17:00
  17:00 – 18:30

 • ціна вхідний квиток 75 UAH

Харчування

Бар

Дегустація

 • Кожен відвідувач ЛЬВІВАРНІ стає також експертом в смакових якостях пива. Адже для відвідувачів Комплексу проводяться дегустації найкращого свіжого пива, розлитого на «Львівській пивоварні». Усім охочим пропонують дегустаційні сети, що складається із 4 сортів пива по 150 мл кожен, пропонують сезонні новинки та смаколики до пива.

Контакти