Музей пивоваріння


Україна, Львівська область, Львів, вул. Клепарівська, 18


Музей пивоваріння у Львові: торкніться до традицій славетного пива

14 жовтня 2005 року з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові. Тут Ви зможете відкрити для себе невичерпні глибини світу пива: наблизитись до таїнства народження чудового напою, пізнати історію його виникнення, дізнатись про традицію виробництва та споживання «Львівського» пива, відчути його чарівний смак.
 
У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів. Серед них можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовлені в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття. Також там відкривають секрет легендарної традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні. Під час відвідин музею Ви можете переглянут відеофільм про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал із широким асортиментом пива «Львівське». А зараз Ви можете помандрувати пивоварнею через 3D тур, що розміщений нижче. Кожен повнолітній відвідувач може по-справжньому оцінити смакові властивості напою, що став легендарним.

Із музею є перехід до пивного ресторану «Хмільний дім Роберта Домса», який розташований у колишніх пивних підземеллях.
 
Сьогоднi Львiвська пивоварня є найстарiшим виробником пива в Українi. Якщо Ви завітаєте в Музей пивоварiння у Львовi, то доторкнетесь до його славетного минулого i скуштуєте чудовий хмiльний напiй, який тут виготовляють ще з 1715 року.

Музей пивоваріння