Музей пивоваріння


Україна, Львівська область, Львів, вул. Клепарівська, 18


Музей пивоваріння у Львові — найкращі традиції доброго пива!

14 жовтня 2005 року з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, метою якого є відкрити кожному відвідувачу невичерпні глибини світу пива: наблизити до таїнства народження чудового напою, пізнати історію його виникнення, пережити традицію виробництва і споживання «Львівського» пива та відчути його чарівний смак.
 
У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів серед яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття; детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні. Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал, який порадує усіх любителів пива асортиментом пива «Львівське». Кожен повнолітній відвідувач може по справжньому оцінити смакові властивості легендатного напою, придбати сувеніри.
Музей займає площу 600 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівського пивзаводу. Експозиція музею розповідає про історію пивоваріння у Львові та про Львівську броварню. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, колекції пивних бочок і пляшок, зразки реклами, тощо. У музеї працює сувенірна крамничка. Із музею є перехід до пивного ресторану «Хмільний дім Роберта Домса», який розташований у колишніх пивних підземеллях.
 
Сьогоднi Львiвська пивоварня є найстарiшим виробником пива в Українi. Завiтавши у Музей пивоварiння у Львовi, можна доторкнутись до його славного минулого i скуштувати чудовий хмiльний напiй, який тут виготовляють ще з 1715 року.

Музей пивоваріння
Зверніть увагу